Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Radio Parafialne AIN KARIM

Przy naszej parafii już od 25 lat istnieje i prowadzi swą działalność radio parafialne o charakterze społeczno-religijnym - Radio AIN KARIM

Radio łączy i angażuje wszystkich w przeżywanie wydarzeń liturgicznych i parafialnych. Łatwiejsze staje się duszpasterstwo, ale i wzajemna, międzyludzka pomoc. Radio łączyło parafian, gdy w parafii wybuchł pożar, gdy komuś potrzebna była szybko krew albo modlitewne wsparcie, gdy kogoś spotkała tragedia. Gdy pewien chłopiec z parafii był nieprzytomny po wypadku przez trzy miesiące, słuchacze wspierali jego rodzinę modlitwami. Gdy chłopiec wrócił do zdrowia on sam i jego rodzina dziękowali też przez radio. Cała wspólnota żyje pewnymi wydarzeniami! Gdy radio wyemitowało ogłoszenie, że potrzebna, jest krew – w miejscu zbiórki czekał spory tłum ludzi. – „To nasze radio, o lokalnym zasięgu i swojskim charakterze. Jednoczy i scala parafię. Czyni z nas prawdziwą wspólnotę!”

 

Wspomóż Radio AIN KARIM

Przekaż 1% dla Radia AIN KARIM

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz PIT wpisując KRS Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl (KRS 0000309499), natomiast w polu oznaczonym jako cel szczegółowy wpisać: Radio AIN KARIM i gotowe!

W JAKI SPOSÓB 1% TRAFI DO RADIA AIN KARIM?

Urząd skarbowy przekaże ten 1% Pallotyńskiej Fundacji wraz ze sprawozdaniem ile pieniędzy wpłynęło na wskazany w PIT-ach cel szczegółowy. Na tej podstawie Fundacja przekaże Radiu AIN KARIM środki, które wskazano jako przeznaczone dla naszego Radia, dlatego tak ważne jest wpisanie w celu szczegółowym: „Radio AIN KARIM”.

Zostań dobrodziejem Radia AIN KARIM

Radio prowadzone jest przez wolontariat i utrzymuje się dzięki ofiarności mieszkańców parafii Skomielnej Czarnej i Bogdanówki, oraz datków słuchaczy. Radio nie nadaje reklam i nie sprzedaje czasu antenowego. Potrzeby są bardzo duże i jeśli ktoś może pomóc radiu przez złożenie dobrowolnej ofiary będziemy bardzo wdzięczni.

Nastały trudne czasy... Dlatego apelujemy do Wszystkich słuchaczy o pomoc i dar serca dla radia AIN KARIM. Liczymy na Państwa odzew i pomoc, w przeciwnym wypadku radiu grozi ograniczenie nadawania, gdyż w takim stanie jak jest teraz nie ma szans by się utrzymało... Wiemy, że jest to smutna wiadomość, ale jeżeli znajdą się dobrzy ludzie, którzy nam pomogą wszystko będzie jak do tej pory.

Z góry za złożone ofiary dziękujemy.

Datki na rzecz radia AIN KARIM można przesyłać na konto:

Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział w Pcimiu
Rzymsko - Katolicka Parafia p.w. Nawiedzenia N.M.P
Skomielna Czarna 240
32-437 Skomielna Czarna
62 8591 0007 0230 0000 1690 0001
Koniecznie z dopiskiem
WSPARCIE DLA RADIA AIN KARIM

Wszystkim naszym ofiarodawcom składamy serdeczne BÓG ZAPŁAĆ i polecamy Was codziennie Panu Bogu w modlitwie.

Liczymy także na systematyczne wsparcie słuchaczy słuchających nas drogą internetową poza zasięgiem radia na falach FM. Potrzeby są duże, chociażby utrzymanie serwera streamingowego do transmisji radia w internecie, czy też utrzymanie serwera, na którym jest widoczna nasza strona internetowa.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynią się do tego, by radio mogło istnieć i funkcjonować przez kolejne lata.

 

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

  • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
  • 32-437 Skomielna Czarna 240
  • tel. +48 12 37 32 161
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…