Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 19.05.2024

 

 1. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:
 • W poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
 • W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
 • W piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych
 1. W środę – 22 maja – Szkoła Podstawowa O. Piotra Palucha w Skomielnej Czarnej organizuje „Święto szkoły”. Zapraszamy na godz. 9.00 na mszę św.
 2. W przyszłą niedzielę, o godz. 11.30, dzieci z naszej parafii pierwszy raz przystąpią do Komunii Św. Otoczmy ich rodziny modlitwą i wspierajmy rodziców w przekazywaniu wiary ich dzieciom. Prosimy również o wybranie innej godziny mszy św. aby umożliwić rodzicom i krewnym udział w tej uroczystości.
 3. Tegoroczną uroczystość odpustowa ku czci Nawiedzenia N.M.P. będziemy obchodzić w przyszły piątek 31 V. Msze święte będą sprawowane w kaplicy dworskiej o godz. 7.00 i 8.30. W kościele dodatkowo o godz. 11.00 suma odpustowa, a po niej procesja. Kazania wygłosi br. Łukasz Stec, kapucyn z Krakowa.
 4. Z okazji odpustu parafialnego, w środę 29 V o godz. 18.00 msza św. zostanie odprawiona na cmentarzu. Nie będzie już wtedy majówki w kościele.
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła mieszkańcom z roli Bargłowej, msza św. w intencji mieszańców i zmarłych we wtorek o godz. 18.00. W tym tygodniu prosimy o przygotowanie świątyni rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii św. W przyszłym tygodniu prosimy do sprzątania kościoła i kaplicy dworskiej rodziców dzieci rocznicowych. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za dbanie o porządek w kaplicy filialnej.
 6. Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjście od Kaplicy III Upadku na Łazach 8 czerwca  o godz. 6.00, powrót autokarem. Zapisy w Zakrystii

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

         W dniach od 20.05.2024 r. do 21.06.2024 r. można zapoznać się z projektem zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wybranych terenów w naszej gminie – szczegóły w gablocie

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…