Ogłoszenia duszpasterskie – 20 Niedziela Zwykła 14.08.2022 r.

 W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:

 • 15 VIII – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – święto obowiązkowe – msze św. jak w niedzielę
 • 17 VIII – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej;
 • 20 VIII – Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła;
 1. Tydzień temu zebraliśmy do puszek na pomoc dla Kuby 6320 zł i przekazaliśmy 7000 zł. Bóg zapłać za ten dar serca.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na Radio Ain Karim parafianom z roli Srokowej. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00, a za zmarłych w piątek o godz. 7.00.  W najbliższą sobotę o posprzątanie naszej świątyni parafialnej prosimy parafian z roli Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 3. Msze św. zamówione zbiorowo: w poniedziałek, 15 sierpnia o g. 9.45: W intencji członkiń Róży Różańcowej pod wezwaniem Nawiedzenia NMP, w niedzielę 21 sierpnia, godz. 8.30, W intencji członkiń Róży Różańcowej pod wezwaniem Matki Bożej Pocieszenia.
 4. Zapraszamy na dróżki kalwaryjskie. Są jeszcze wolne miejsca na wspólny wyjazd na dróżki Pana Jezusa w piątek, 19 sierpnia, o godz. 00 ze Skomielnej Czarnej Góry, później Bogdanówka i Skomielna. Wyjście sprzed klasztoru o godz. 7.00. W sobotę dróżki Matki Bożej, wyjście sprzed klasztoru, godz. 8.00. Zapraszamy wszystkich chętnych do modlitwy.
 5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Tuchowa i zwiedzanie Tarnowa oraz „Skalnego Miasta” w Ciężkowicach, 27 sierpnia. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w zakrystii. Koszt 60 zł.
 6. Wszystkim parafianom, radiosłuchaczom i gościom życzymy dobrego tygodnia.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

 1. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tokarnii poszukuje osoby do świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych – szczegóły oferty zatrudnienia w gablocie
 2. Wójt Gminy Tokarnia oraz dyrektor Kliszczackiego Centrum Kultury zapraszają na Dożynki Gminne które odbędą się w niedziele 21 sierpnia w Tokarni. Uroczystości rozpoczną się w parku dworskim o godz. 13.20 występem orkiestr z Francji z Drocourte, Tokarni, Skomielnej Czarnej i Bogdanówki, o godz. 14:00 Msza św. w kościele MB Śnieżnej, o 15.15 korowód dożynkowy na stadion GKS Beskid, otwarcie o godz. 15.45, występy Kół Gospodyń Wiejskich, Konkurs o Puchar Sołecki, konkurs Strojny Traktor. Gość specjalny Harmonie Drocourte z Francji, gwiazda wieczoru zespól Góralsi - zapraszamy.

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…