Ogłoszenia duszpasterskie – II. Niedziela Adwentu, 04.12.2022
 1. Dzisiaj składka do puszek przeznaczona jest na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła obchodzimy:
 • w środę – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła – patrona pszczelarzy. Zapraszamy pszczelarzy na mszę św. w ich intencji o godz. 18.00.
 • w czwartek - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, patronki i Królowej Zakonu Serafickiego. Msze św. będą odprawiane o g. 7.00, 11.00, 18.00 oraz w Bogdanówce o 9.45. Mimo, że nie jest to uroczystość obowiązkowa zachęcamy do udziału we mszy św.
 1. Zachęcamy dzieci z lampionami, a także młodzież oraz dorosłych, do udziału w Mszach św. roratnich, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 18.00.
 2. Codziennie rano od g. 6.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu, jutrznia -modlitwa poranna kościoła i od g. 6.30 okazja do spowiedzi. Zachęcamy żeby nie odkładać spowiedzi św. na ostatnią chwilę przed świętami.
 3. W zakrystii można nabyć opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Karkoszki. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana – we wtorek o godz. 18.00. W najbliższą sobotę o posprzątanie naszej świątyni parafialnej prosimy parafian z roli Szałasowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, dziś do nabycia Gość Niedzielny.
 6. W następną niedzielę gościć będziemy przedstawicieli zakonu paulistów, którzy zaproponują nam Ewangelie na każdy dzień 2023 r. Można je będzie nabyć po każdej Mszy Świętej w cenie 13 zł. Będą także dostępne egzemplarze z większym drukiem po 25 zł.
 7. Dzisiaj gościmy w naszej parafii małżeństwo ze wspólnoty Domowego Kościoła, pomagające szczególnie młodym małżonkom w przeżywaniu wiary. Posłuchajmy krótkiego świadectwa naszych gości. Przy wyjściu z kościoła można odebrać ulotki
  o Domowym Kościele. Małżeństwa, które są zainteresowane dołączeniem do tej wspólnoty prosimy o podejście do zakrystii

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…