Ogłoszenia duszpasterskie – 23. Niedziela zwykła, 10.09.2023 r.
 1. Dzisiaj na mszy św. o godz. 11.00 będą nam towarzyszyli uczestnicy warsztatów muzycznych, które odbyły się w naszym Ośrodku Rekolekcyjnym. Po mszy św. zapraszamy na krótki pokaz efektu ich pracy.
 2. Dzisiaj o godz. 13.30 droga krzyżowa na Koskową Górę. Wyjście spod kaplicy w Bogdanówce, a później ok. 15.00 msza św. przy kapliczce trzeciego upadku. Zapraszamy.
 3. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła obchodzimy:
 • we środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, bpa i doktora Kościoła
 • w czwartek - Święto Podwyższenia Krzyża Świętego;
 • w piątek – Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej;
 • w sobotę – wspom. św. męcz. Korneliusza, papieża i Cypriana, bpa;
 1. Msze święte zamówione zbiorowo:
 • O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Róży kobiet pw. Matki Bożej Bolesnej w piątek o godz. 7.00;
 • O Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży Kobiet pw. św. o. Pio w czwartek o g. 7.00
 1. Jutro, tj. w poniedziałek, 11 września, zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet tym razem z p. Beatą Mądra na temat: „W jaki sposób stawać się kobita pełna pokoju wobec trudnych decyzji”. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 18.00
  w kościele, a później o godz. 19.00 spotkanie w domu rekolekcyjnym.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom roli Zagrody Dolne. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 3. „Świat dziś potrzebuje bardziej świadków, niż nauczycieli”. W myśl tych słów już w przyszłą niedzielę o godz.17.00 zapraszamy na spotkanie z Basią Turek, która zajmuje się ewangelizacją, jest pedagogiem i pomaga na co dzień wielu młodym osobom choć sama porusza się na wózku inwalidzkim. Jest również autorką książki: "Pełnymi Garściami".
 4. Również w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin naszej parafii.
 5. 24 września tj. niedziela, o godz. 13.30, zapraszamy na wspólny wyjazd do Żywca na Koncert Uwielbieniowy pod nazwą ,,Daję Słowo” organizowany w ramach XXII Tygodnia z Ewangelią. Więcej informacji na plakacie w gablocie oraz na facebooku. Zapisy w zakrystii.
 6. Dziękujemy za ofiarowane ziemniaki Sławkowi Kołodziejczykowi z roli Wróblowej i wszystkim innym parafianom. Bóg zapłać!
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 

 

 

 

 

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…