Ogłoszenia duszpasterskie – 19 Niedziela Zwykła 14.08.2022 r.

 

 1. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:
 • 15 VIII we wtorek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – święto obowiązkowe – msze św. jak w niedzielę
 • W czwartek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej;
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na Radio Ain Karim parafianom z roli Żyłówki Niżne. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana w poniedziałek!!! o godz. 18.00. W najbliższą sobotę o posprzątanie naszej świątyni parafialnej prosimy parafian z roli Bargłowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 2. Msze św. zamówione zbiorowo: we wtorek, 15 sierpnia o g. 11.00: W intencji mieszkańców ról Skomielna Dół, dziękczynna za nawiedzenie obrazu Świętej Rodziny z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla wszystkich rodzin,
  w niedzielę, 20 sierpnia o godz. 11.00: O Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży Matki Bożej Pocieszenia. Zapraszamy na dróżki kalwaryjskie. Są jeszcze wolne miejsca na wspólny wyjazd na dróżki Pana Jezusa w piątek, 18 sierpnia, o godz. 00 ze Skomielnej Czarnej Góry, później Bogdanówka i Skomielna. Wyjście sprzed klasztoru o godz. 7.00. W sobotę dróżki Matki Bożej, wyjście sprzed klasztoru, godz. 8.00. Dojazd we własnym zakresie. Zapraszamy wszystkich chętnych do modlitwy.
 3. Wszystkim parafianom, radiosłuchaczom i gościom życzymy dobrego tygodnia.

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…