Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie – 2. Niedziela Wielkiego Postu, 25.02.2024 r.

 

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 7.30 i o godz. 17.30. W niedziele Droga Krzyżowa w kościele parafialnym po mszy św. o g. 11.30, natomiast w kaplicy 
  w Bogdanówce o godz. 8.50. W nadchodzący piątek o godz. 20.00 Młodzież Franciszkańska Tau wraz z uczniami Szkoły Podstawowej w Skomielnej Czarnej zaprasza na sceniczną Drogę Krzyżową.
 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w niedziele o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa będzie zbierana składka na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza św. wieczorna.
 2. W tym tygodniu przypada: I Piątek oraz I Sobota miesiąca.
  W czwartek w Bogdanówce okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Msza św.:
  w czwartek i piątek o godz. 18.00. Spowiedź w Skomielnej Czarnej w piątek od godz. 6.30, natomiast po południu od godz. 17.00.
 3. W pierwszy piątek od godz. 9.00 udamy się do chorych parafian. W związku z tym prosimy o przyjazd dwóch samochodów po kapłanów, którzy udadzą się do chorych parafian ze Skomielnej Cz. – Dołu i ze Skomielnej Cz. – Góry.
 4. W sobotę zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi na godzinę 16.00 na różaniec i mszę św. z zawierzeniem Matce Bożej w ramach pierwszych sobót miesiąca.
 5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Srokowej. Msza św. w intencji mieszkańców z tej roli będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 6. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy do przekazania 1,5 % na nasze Radio Parafialne. Ulotki z numerem KRS z dopiskiem Radio AIN KARIM można zabrać ze stolików wychodząc z kościoła lub skorzystać z instrukcji na stronie radia.
 7. Od dzisiaj, zgodnie z wytycznymi episkopatu, wydarzenia z kościoła będziemy transmitowć tylko na żywo bez możliwości odtwarzania ich później. Dlatego też przechodzimy z kanału YouTube, na którym dotychczas transmitowaliśmy, na platformę Twitch. Transmisja będzie dostępna tylko poprzez stronę internetową parafii Skomielna Czarna: skomielnaczarna.kapucyni.pl, a także na stronie internetowej Radia Ain Karim: www.radio.ainkarim.pl
 8. W zakrystii można nabyć baranki wielkanocne
 9. Msze św. zamówione zbiorowo:
 • w piątek, 1 marca o godz. 18.00 - Za zmarłe członkinie Róży Kobiet pw. Matki Bożej Gromnicznej
 • w przyszłą niedzielę, 3 marca, w Bogdanówce o godz. 9.45 - Za zmarłych z Róży Mężczyzn pw. św. Józefa.

 OGŁOSZENIA SPOŁECZNE:

       Dyrektor Szkoły Podstawowej w Skomielnej Czarnej informuje, że zapisy do oddziału przedszkolnego dzieci  sześcioletnie (urodzone w 2018 r.) odbędą się w dniach od 1 marca  do 15 marca 2024 r. w sekretariacie Szkoły w godzinach od 8.00 – 14.00. Zapisy do klasy 1 odbędą się w dniach od 1 do 8 marca 2024 w sekretariacie Szkoły w godzinach od 8.00 – 14.00. Wnioski można pobrać ze strony internetowej Szkoły.    

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…