Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024 r.

 

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:
 • Droga Krzyżowa w piątek o godz. 7.30 i o godz. 17.30. W niedziele Droga Krzyżowa w kościele parafialnym po mszy św. o godz. 11.30, natomiast w kaplicy w Bogdanówce o godz. 8.50.
 • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w niedziele o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa będzie zbierana składka na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza św. wieczorna. Za udział w tych nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 1. W piątek, 23 lutego, nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Pio o g. 17.45, później msza św. w intencjach zanoszonych przez Jego orędownictwo, a po mszy św. spotkanie formacyjne dla członków Grupy Modlitwy św. Pio, na które zapraszamy również wszystkich chętnych.
 2. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Ziębowej. Msza Św. w intencji mieszkańców z tej roli będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 3. Wzorem ubiegłych lat zachęcamy do wzięcia udziału w  konkursie na najpiękniejszą palmę, który odbędzie się w Niedzielę Palmową  po Sumie. Tradycyjnie szukamy sponsorów i chętnych do ufundowania nagród dla uczestników konkursu. Zachęcamy sponsorów tak instytucjonalnych jak i osoby prywatne o skontaktowanie się w tym celu z Proboszczem.
 4. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II w naszej diecezji. Bóg zapłać za składane ofiary.

 

 

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…