Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie – 6 Niedziela zwykła, 11.02.2024 r.

 

 1. Dzisiaj rozpoczynamy 57 tydzień modlitw o trzeźwość narodu pod hasłem „Trzeźwość polską racją stanu”
 2. Jeszcze dziś o godzinie 16.00 zapraszamy na spotkanie dla małżeństw. Spotkanie odbędzie się w salce Przystań.
 3. W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa, która rozpoczyna okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione o godz. 7.00, 11.00, 18.00 i 20.00
  w Bogdanówce 9.45. Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego, w tym dniu, obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych i post ścisły. Do wstrzemięźliwości zobowiązani są wszyscy powyżej 14-go roku życia, a do postu ścisłego osoby pełnoletnie aż do ukończenia 60-tego roku życia.
 4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Wójtówka. Msza św. w intencji mieszkańców z tej roli będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Ziębowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 5. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych:

Droga Krzyżowa w piątek o godz. 7.30 i o godz. 17.30. W niedziele Droga Krzyżowa w kościele parafialnym, po mszy św. o godz. 11.30, natomiast w kaplicy w Bogdanówce o godz. 8.50.

 1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, w niedziele o godz. 17.00. Podczas nabożeństwa będzie zbierana składka na kwiaty i dekoracje do Bożego Grobu. Bezpośrednio po Gorzkich Żalach – Msza św. wieczorna. Za udział w tych nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 2. Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Zachęcamy do przekazania 1,5 % na nasze Radio Parafialne. Ulotki z numerem KRS z dopiskiem Radio AIN KARIM można zabrać ze stolików wychodząc z kościoła lun skorzystać z instrukcji na stronie radia radio.ainkarim.pl
 3. W lutym odprawiane są msze św. gregoriańskie poza parafią za śp. Stefanię Mąkę i śp. Stanisława Mąkę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

                                                                                                            

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…