Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie – 5. Niedziela zwykła, 04.02.2024 r.

 

 1. Jeszcze dziś o 12.30 na sali parafialnej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców, których dzieci zapisały się na parafialne ferie zimowe. Obecność obowiązkowa.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:
 • W poniedziałek – wspomnienie św. Agaty – poświęcenie chleba
 • We wtorek – wspomnienie św. męczenników Piotra Chrzciciela , Pawła Miki i towarzyszy
 • w środę – wspomnienie św. Kolety, dziewicy
 • w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy;
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli: Bartosowej. Msza św. w ich intencji będzie we wtorek o godz. 18.00.  W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Wójtówka. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy.
 2. Jeszcze raz dziękujemy naszym parafianom, którzy zadbali o szopkę oraz wystrój świąteczny w kościele. Bóg zapłać.
 3. Dziękujemy za wsparcie Dzieła Pomocy o. Pio przez zakup kadzidełek. Przekazaliśmy 4000 zł. Natomiast składka z 2 II na zakony klauzurowe wyniosła 3145 zł. Bóg zapłać!
 4. Za ogrzewanie i prąd w minionym roku zapłaciliśmy 75 000 zł. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i wpłacanie na coroczną zbiórkę na ten cel.
 5. Zachęcamy do przekazania 1,5% na radio parafialne AIN KARIM. Dziękujemy za przekazane w zeszłym roku 6 700 zł. Ostatnio uzyskaliśmy pozwolenie radiowe na używanie częstotliwości 104.4 FM na 10 lat. Bóg zapłać również za składane ofiary przy okazji sprzątania kościoła. W 2023 r. wpłynęło 7758 zł. To w sumie zabezpiecza ok. 25% kosztów rocznego utrzymania radia. Informacje i instrukcje jak przekazać 1,5 % znajdziemy na stronie radia: radio.ainkarim.pl
 6. W czwartek zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby, które zapisały się na kwietniową pielgrzymkę na Maltę. Spotkanie odbędzie się w sali parafialnej o godzinie 17.00.
 7. W piątek, 9 II, zapraszamy na kolejne spotkanie dla kobiet. Msza św. o godz. 18.00, a później spotkanie w domu rekolekcyjnym nt. „Kryzys. Jak go mądrze wykorzystać”.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 msza św. i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej.
 9. Zapraszamy na pierwsze, organizacyjne spotkanie dla małżeństw z naszej parafii. Spotkanie odbędzie się 11.02 w niedziele o godzinie 16:00 w salce Przystań. Można zabrać ze sobą dzieci – zapewnimy im opiekę. Zapisy u brata Grzegorza…

         OGŁOSZENIE SPOŁECZNE  

        Odpowiadając na apel o brakach w bankach krwi zapraszamy 
w niedzielę 11.02.2024 do przychodni w Krzczonowie gdzie będzie można oddać krew od godziny 8.30 do 12.00. Akcję przeprowadzą pracownicy rejonowego punktu krwiodawstwa z Myślenic.       

  Lek. Agata Krzywoń

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…