Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie – 4. Niedziela zwykła, 28.01.2024

 

 1. Jeszcze dziś zapraszamy na godzinę 15.00 na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszej Orkiestry. Podczas koncertu gościnnie wystąpi Chór Magnam Dei. Natomiast o godzinie 20.00 wraz ze wspólnotą Emaus zapraszamy na adorację w intencji rodzin naszej parafii.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła:
 • We wtorek wspomnienie św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy
 • W środę – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
 • W czwartek spowiedź w Bogdanówce o godz. 17.00 i później Msza św. o godz. 18.00
 1. 2 lutego – w piątek - Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu będziemy obchodzić Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Składka jest przeznaczona na pomoc zakonom klauzurowym, szczególnie dla naszych sióstr kapucynek z Krakowa. Dodatkowe msze św. w Bogdanówce o g. 9.45, a w Skomielnej o g. 11.00. W kaplicy na roli Wilkowej Msza św. odpustowa o g. 15.00. Na wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie gromnic. To również I piątek miesiąca - spowiedź w Skomielnej Czarnej w piątek od godz. 6.30 oraz po południu od godz. 17.00. Również w ten dzień od godz. 9.00 udamy się do chorych W związku z tym prosimy o przyjazd dwóch samochodów po kapłanów, którzy udadzą się do chorych parafian ze Skomielnej Cz. – Dołu i ze Skomielnej Cz. – Góry.
 2. W sobotę – wspomnienie św. Błażeja – po mszach św. błogosławieństwo i modlitwa o zachowanie od chorób gardła i wszelkiego innego zła oraz poświęcenie jabłek. W ten dzień zapraszamy całe rodziny wraz z dziećmi na godzinę 16.00 na różaniec i mszę św. z zawierzeniem Matce Bożej w ramach pierwszych sobót miesiąca.
 3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bogdanówce po mszy św. o g. 9.45, w Skomielnej po mszy św. o g. 11.30
 4. Msze św. zamówione zbiorowo:
 • w piątek o godz. 18.00 - O Boże błogosławieństwo dla Róży kobiet pw. Matki Bożej Gromnicznej
 • w niedzielę w Bogdanówce o godz. 9.45 – w intencji zmarłych członków Męskiej Róży pw. św. Jana Pawła II
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Goryl Niżny. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Bartosowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy filialnej.
 2. Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 do 14 lat na parafialne ferie zimowe, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii tj 12-16 lutego. W programie: warsztaty twórcze, muzyczne, eksperymentalne, kulinarne, gry i zabawy, bal karnawałowy, wieczór filmowy oraz gość specjalny klub karate KYOKUSHIN (czyta się KIJOKUSZIN). Zapewniamy opiekę, materiały, przekąski i najważniejsze dobrą zabawę. Zapisy do 2 lutego u br. Grzegorza. Uwaga ilość miejsc ograniczona.
 1. Zapraszamy na pierwsze, organizacyjne spotkanie dla małżeństw z naszej parafii. Jak dobrze wychować dzieci w dzisiejszym świecie? Jak być lepszym małżonkiem czy rodzicem? Jak chronić nasze dzieci przed współczesnymi zagrożeniami? Jeśli masz ochotę zmierzyć się z tymi pytaniami i współtworzyć zdrowe, katolickie środowisko rozwoju dla Twojej rodziny, to zapraszamy dnia 11.02 w niedziele o godzinie 16:00. Spotkanie odbędzie się w salce Przystań. Można zabrać ze sobą dzieci – zapewnimy im opiekę. Zapisy u brata Grzegorza…
 2. Od 1 lutego msze św. gregoriańskie będą odprawione poza parafią za śp. Stefanię Mąkę i śp. Stanisława Mąkę. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…