Słuchaj Radia Ain Karim

Słuchaj Radia Ain Karim

Ogłoszenia duszpasterskie – Święto Chrztu Pańskiego, 7.01.2024 r.

 

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli do swoich domów w czasie kolędy. Bóg zapłać za wspólną modlitwę, rozmowy, a także za wszystkie ofiary, które złożyliście. Jutro ostatni dzień kolędy. Role Goryl Wyżny i Mąkowa, Walczakowa i Wróblowa.
 2. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych po mszy s. o godz. 9.45 i o godz. 11.30.
 3. W piątek o godz. 19.00 w Sali Przystań spotkanie do bierzmowania młodzieży z klas 8.
 4. W sobotę zapraszamy naszych seniorów na Mszę Św. na godzinę 10.00, a następnie na wspólne kolędowanie na sali parafialnej.
 5. W przyszłą niedzielę spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I komunii św. po mszy św. o godz. 11.30.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z ról: Młyny i Gawlakowa. Msza św. w intencji mieszkańców będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W sobotę o posprzątanie kościoła prosimy parafian z roli Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za dbanie o porządek w kaplicy filialnej.

Ogłoszenie Społeczne

ZARZĄD OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ w SKOMIELNEJ CZARNEJ pragnie zaprosić wszystkie druhny i druhów  oraz sympatyków naszej jednostki na WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE za rok 2023 które odbędzie się 20 stycznia 2024r (sobota) o godzinie 17 w budynku remizy OSP w SKOMIELNEJ CZARNEJ. Obecność obowiązkowa w mundurach wyjściowych.

W imieniu ZARZĄDU
Rafał Zubrzycki prezes OSP Skomielna Czarna

 

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…