Ogłoszenia duszpasterskie   – 26.   Niedziela zwykła, 01.10.2023

 

 1. Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych o godz. 9.30 i o godz.11.00. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30
 2. W środę w kościołach franciszkańskich obchodzimy uroczystość św. Franciszka z Asyżu, ojca wielkiej rodziny franciszkańskiej, stygmatyka, którego duchowość nieustannie wywiera olbrzymi wpływ na życie wierzących na przestrzeni wieków w Kościele. To imię nosi Ojciec Święty Franciszek oraz nasz organista, pan Franciszek Gościej. W naszych modlitwach pamiętajmy o szacownych solenizantach.
 3. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
 • w poniedziałek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
 • w czwartek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
 • w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;
 1. W tym tygodniu przypada: I piątek miesiąca. Msza św. w Bogdanówce:
  w czwartek o 18.00, a od 17.00 okazja do spowiedzi, w piątek Msza św. także
  o godz. 18.00. W Skomielnej Czarnej spowiedź w piątek od godz. 6.30 oraz po południu od godz. 17.00. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii chorych, do których udamy się od godz. 9.00. Prosimy także o przyjazd dwóch samochodów po kapłanów, którzy udadzą się do chorych ze Skomielnej Czarnej – góry i dołu. O godz. 19.00 spotkanie uczniów klasy 8 przygotowujących się do bierzmowania przy radiu Ain Karim.
 2. W pierwszą sobotę miesiąca października rozpoczynamy nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca z zawierzeniem naszych rodzin Matce Bożej. Zapraszamy na godzinę 16.00 rodziny z dziećmi na katechezę, różaniec i mszę św.
 3. W przyszłą niedzielę, 9 października, po Mszy św. o godz. 11.00!!!, odbędzie się procesja wokół kościoła i modlitwa różańcowa. Prosimy o przygotowanie ołtarzy następujące Róże: Matki Bożej Różańcowej, zelator Czesława Kutek (ołtarz św. Floriana); Róża pw. św. Ojca Pio, zelator Janina Mruk (ołtarz św. Michała Archanioła); Róża pw. Maryi Matki Kościoła., zelator Józefa Surlas (ołtarz Matki Bożej); Róża pw. Matki Bożej Pocieszenia, zelator Kołodziejczyk Józefa (ołtarz św. Franciszka).
 4.  Msze św. zamówione zbiorowo:
 • W intencji członków Róży męskiej pw. św. Franciszka – w czwartek o godz. 18.00;
 • W intencji członkiń Róży kobiet pw. Matki Bożej Różańcowej – w piątek o godz. 18.00 w Bogdanówce
 • W intencji nauczycieli, katechetów i wychowawców. Szczególne podziękowanie za ponad 30 lat pracy katechetycznej Bogumiły Słoniny
  z prośbą o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
  w niedzielę o godz. 11.00
 1. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Trybałowej. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W najbliższą sobotę o posprzątanie naszej świątyni parafialnej prosimy parafian z roli Syrkowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy.
 2. Kartki wypominkowe są wyłożone z tyłu kościoła. Wypełnione kartki można będzie składać od przyszłej niedzieli w zakrystii.
 3. W minionym tygodni odszedł do wieczności śp. Zbigniew Sępiak,59, z roli Madonie. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

Stowarzyszenie Radia Ain Karim „Dobra Fala” zaprasza na podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O kwiat dziewięćsiła”, które odbędzie się
w sobotę 7 października o godz. 16.00 w sali parafialnej.

W programie

 • Koncert muzyczny w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej oddział w Krzczonowie
 • Prezentacja wierszy laureatów w wykonaniu młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Krzczonowie
 • Podsumowanie konkursu i ogłoszenie wyników
 • Wręczenie nagród laureatom konkursu

Zarząd Radia Ain Karim

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…