Ogłoszenia duszpasterskie  – 25. Niedziela zwykła, 24.09.2023 r.
 1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Modlitwy za Młodzież. Zachęcamy do objęcia swoją modlitwą młodych naszej parafii i Archidiecezji oraz pracujących z nimi duszpasterzy. Po każdej Mszy Świętej będzie także możliwość złożenia ofiar, które przeznaczone zostaną na inicjatywy podejmowane dla młodzieży
  w naszej parafii i dekanacie. Bóg zapłać.
 2. W tym tygodniu, w liturgii Kościoła obchodzimy:
 • we środę– św. Wincentego a Paulo
 • w czwartek– św. Wacława, męczennika.
 • w piątek – Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;
 • w sobotę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i dra Kościoła;
 1. Od przyszłej niedzieli, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30. Zachęcamy do udziału dorosłych, młodzież oraz dzieci. Dzieci szczególnie zapraszamy w piątki do prowadzenia modlitwy różańcowej.
 2. We wtorek, o godz. 19.00 spotkanie biblijne-skrutacja Słowa Bożego w salce radia Ain Karim.
 3. W środę zapraszamy na godzinę 20.00 na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji naszej parafii, którą poprowadzą dla nas studenci, którzy od poniedziałku w naszym ośrodku rekolekcyjnym będą przeżywać swoje rekolekcje. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w tej modlitwie.
 4. Msze św. gregoriańskie za śp. Grzegorza Budę zostaną odprawione poza parafią od 1 październik 2023 r.
 5. Zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce, która rozpocznie się od 27 października i potrwa do 29 października. Tym razem pragniemy pielgrzymować do Legnicy, Kalisza i Wrocławia. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na facebooku. Zapisy u brata Grzegorza.
 6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła oraz złożoną ofiarę na radio parafialne mieszkańcom z roli Szałasowej. Msza św. w ich intencji będzie sprawowana we wtorek o godz. 18.00. W najbliższą sobotę o posprzątanie naszej świątyni parafialnej prosimy parafian z roli Trybałowej. Parafianom z Bogdanówki dziękujemy za posprzątanie kaplicy.
 7. Dziękujemy parafianom za ofiarowane ziemniaki. Rodzinie Żyłów z Walczakowej, Krzysztofowi Mirkowi z Bartosowej, Grażynie Surlas z Wójtówki i wszystkim darczyńcom. Bóg zapłać.
 8. 22 września odszedł do wieczności śp. Antoni Wrona, l.46, z roli Kaletowej. Pogrzeb jutro, 25 września, w poniedziałek o godz. 14.30 różaniec i o godz. 15.00 msza św. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

  Rada Sołecka i Sołtys wsi Skomielna Czarna zapraszają wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się 24 września, tj. dzisiaj, o godz. 12.00,
w Domu Ludowym. Tematem spotkania będą bieżące sprawy wsi oraz inwestycje na terenie gminy, które przedstawi wójt gminy Marek Kluska.

Przekaż 1% katolickiemu Radiu AIN KARIM

Zachęcamy do wspierania naszego radia i z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty!

Nasz adres

 • Parafia Nawiedzenia NMP - Bracia Kapucyni
 • 32-437 Skomielna Czarna 240
 • tel. +48 12 37 32 161
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 62 8591 0007 0230 0000 1690 0001

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…